konewka

Nowoczesne ogrodnictwo

Firma Tanake zajmuje się importem, sprzedażą i rozprowadzaniem urządzeń do nawadniania, które oferowane są przez czołowych producentów na świecie. Współpracuje m.in. z izraelską firmą Naan (od 1990), holenderską firmą VanVliet (od 1997), amerykańską firmą Rain Bird. Tanake dostarcza również rozwiązania dotyczące procesów produkcji w obiektach szklarniowych. Firma istnieje na polskim rynku od 1978 roku. Współpracuje z licznymi gospodarstwami ogrodniczymi w Polsce, które powierzyły im wyposażenie swoich obiektów oraz opiekę serwisową. Firma Tanake oferuje szeroki wybór urządzeń, dzięki którym profesjonalne nawadnianie nie będzie problemem.

Technika Szklarniowa

Dużą rolę odgrywają tu komputery sterujące, które zapewniają kontrolę procesów, nawadnianie i nawożenia oraz parametrów klimatu w obiektach szklarniowych. Muszą one stworzyć idealne warunki dla wzrostu roślin. Komputer automatycznie dokonuje poprawek w ustawieniach urządzenia, gdy zachodzą zmiany
w warunkach otaczających uprawę. Łatwość wprowadzania danych do systemu
i przeglądania wartości zapewnia oprogramowanie Synopta.
Nowoczesne ogrodnictwo szklarniowe korzysta z najnowocześniejszych technologii
w celu osiągnięcia jak najwyższej efektywności produkcyjnej roślin. Wykorzystuje do tego urządzenia, takie jak mieszalniki nawozowe, ramiona zraszające, wentylatory recyrkulacyjne, zbiorniki stalowe na wodę, czy też sterylizatory uv drenażu.

Dodaj komentarz